Asker Zombi Avı

Asker Zombi Avı

Mexoyun size müthiş bir askeri 3D oyun sunuyor. Askeri uçuş yapılan tehlikeli bir bölgede helikopter bilinmeyen bir arızadan dolayı havadaki kontrolünü kaybederek yere düşer. Bölgede vahşi zombiler bulunmaktadır. Ve o zombilerin korkması gereken kişi de sizsiniz. Keskin nişancı tüfeği ve otomatik ve altan bombalı Scar-H özel harekat silahı olmak üzere iki farklı silah seçeneği mevcut. Scar-H silahını kullanmak için sağ farenizi sağ tuşu ile nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz. Altdan bombayı kullanmak için Q tuşuna basınız. Zombilerin geliş zamanlamalarını iyi ayarlamaya çalışmalı ve mermilerinizi ona göre kontrol ederek harcamalı,şarjörlerinizi ona göre R tuşu ile doldurmalısınız. Aksiyon ve macerayı kesinlikle yüksek dozda hissedeceksiniz. Haydi, biraz zombi yok edelim!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık