Atari Futbol

Atari Futbol

Atari futbol oyunu çocukluğumuzun değişmez eğlencesi olan atariler ile oynanılan futbol oyununu tekrar getiriyor.Çok eğlenceli bu oyuna başlamak için öncelikle oyunumuzun yüklenmesini bekliyoruz. Daha sonra Play tuşuna basıyoruz ve hangi tuşlar ile oyun oynandığını görüp devam ediyoruz.Sekiz futbol takımından birisini seçmek için yön tuşlarını kullanıyorsunuz ve takıma karar verince onaylamak için “V” tuşuna basıyorsunuz. Böylece Atari Futbol oyunumuza başlamış olduk.

Maç başlayınca yön tuşlarını kullanarak rakip takım oyuncularına topu kaptırmadan sürüp kaleye gol atmaya çalışacaksınız. Takım arkadaşlarınıza pas vermek için “X” tuşunu kullanabilir, karşı kaleye yaklaştığınız zaman şut çekmek için “C” tuşuna basabilirsiniz. Oyuncunuzun hızlı koşması içinse “V” tuşunu kullanacaksınız. Harika yepyeni bir futbol oyunu mexoyun.com ile sizleri bekliyor. İyi eğlenceler dileriz…

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık