Ateş ve Su 5 Labirent

Ateş ve Su 5 Labirent

Çok sevilen ve 2 kişilik oyunlar kategorisinde yer alan macera oyunu Ateş ve su yeni oyunu yayınlandı. Ateş ve Su 5 bölümünde kahramanlarımız tapınak içinde özel oluşturulan engelleri aşarak çıkış kapılarına ulaşmaya çalışıyor. Bazı bölümlerde karanlık odalar bulunuyor ve bu yüzden ilerlerken çok dikkat etmek gerekiyor. Her ateş ve su oyunun da olduğu gibi bu 2 kişilik oyunda birinci oyuncu için yön tuşları, ikinci oyuncu için “W,A,S ve D” tuşları ile oynanmakta. Oyun yüklendikten sonra Play tuşuna basın ve haritadan ilk bölümü seçerek oyuna başlayın, en güzel ve en yeni ateş ve su oyunlar mexoyun.urladresi.com ile yayınlanıyor iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık