Ateş ve Su 6 Buz Devri

Ateş ve Su 6 Buz Devri

Güzel kahramanlar yepyeni bir macera yine sizlerle, bu sefer buzullarda ilerleyen ikili aşırı kar yağışı altında zorlu görevlerini tamamlamak için yardımını bekliyor. Toplam 40 farklı bölümden oluşan Ateş ve Su 6 Buz Devri yeni bölümlerin kapısını açmak için kahraman ikili anahtarları toplayıp kapıları açmaya çalışıyorlar. Yüklendikten sonra “Play” tuşuna basarak oyunu başlayabilirsiniz. 40 bölümden oluşan bu oyunu dilerseniz oyun kutunuza ekleyip daha sonra kaldığınız yerden tekrar oynayabilirsiniz. Her ateş ve su oyununda olduğu gibi 2 kişilik bu oyunda birinci oyuncu yön tuşları, ikinci oyuncu “W,A,S ve D” tuşları ile ilerleyecektir, en keyifli ateş ve su oyunları mexoyun.com’da sizleri bekliyor, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık