Ateş ve Su Hazine Avı

Ateş ve Su Hazine Avı

Zorlu bir platformdan diğer platforma geçiş yaptıkları esnada altın hazinesi ile karşılaşan Ateş ve Su için büyük bir göreve başlama zamanı gelmiştir. Ateş ve Su karakterlerinin bu hazine içerisinde yapmaları gereken tüm hamleler, siz oyun severler tarafından gerçekleştirilecektir. Oyun başladığında, ateş ile su artık avcı olarak sizlerle beraber olacak, sizler de ”yön” ile ”wasd” tuşlarını kullanacak ve altınları tek tek toplayarak gerekli olan parayı elde etmeye çalışacaksınız. Ateş ve Su ile hazineye dalmaya, heyecanı yaşamaya ve oyun dünyasını alt üst etmeye hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık