Ateş ve Su 2

Ateş ve Su 2

2 kişilik oyunlar kategorisinde yer alan ve çok sevilen popüler bir oyun olan Ateş ve Su 2 yeni maceralar ile tekrar karşınızda. Sevimli iki kahraman olan Ateş erkek ve Su kız heyecan verici yeni bir yolculuğa çıkıyor. Işıklı tapınak içinde ilerleyen ikili kendilerini temsil eden ateş ve su içerisinden geçip oyunun yeni bölümlerini açmaya çalışıyor. Start butonu ile oyuna başlayabilir birinci oyuncu yön tuşları ile ikinci oyuncu “W,A,S,D” tuşları ile oyunu oynayabilir.Zorlu ve en güzel maceraları ile tüm ateş ve su oyunları mexoyunda iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık