Atış Poligonu

Atış Poligonu

Atış poligonunda nişancılık eğitimi alarak önüne çıkan tüm cansız hedefleri vurmaya var mısın? Silah oyunlarımıza eklenen bu güzel oyunda kurulan düzenekte sürekli hareket eden cansız hedefleri göreceksin ve hedefler ortadan kaybolmadan senin atışlarını yapmış olman gerekecektir. Eğer bu atışları yaparken hedefin tam kafasından vurursan mükemmel bir atıcı olduğun anlaşılacaktır. Cansız hedeflerin kısa süre durduktan sonra yok olacağı için senin hızlı davranarak ıska geçmeden atışlarını yapman gerekiyor. Atış poligonunda 3 adet silah kullanacaksın ve dilediğin zaman kullandığın silahı değiştirerek farklı silahlarlada nişancılık eğitimini sürdürebilirsin. Sol alt köşede silahında bulunan mermi sayısı yazdığı için mermin bittiği zaman şarjör değiştirerek kaldığın yerden devam edebilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık