Aya Seyahat

Aya Seyahat

Gezegenin sonsuzluğu arasında eski bir uzay gemisi ile fantastik bir macera bu oyun ile sizi bekliyor. Yapmanız gereken eski tahta uzay gemisi ile başlangıç noktasından seyahata başlamak. Bu seyahat sırasında havada ilerlerken karşınıza çıkan bonus paraları toplayacak ve kazandığınız paralar ile uzay geminizi geliştireceksiniz. Uzay yolculuğunuz sırasında pek çok zararlı baloncuk ve meteor da sizi engellemek için bekliyor olacak oyunu başarılı bir şekilde tamamlamak için bunlara çarpmadan ilerlemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık