Balığı Kurtar

Balığı Kurtar

Zekanızı oyun alanında göstereceğiniz, becerilerinizi maksimum seviyelerde tutacağınız ve oyun oynarken ayrı bir boyuta geçerek eğlenceyi en uç noktalarda yaşayacağınız Balığı Kurtar oyununda, minik balığın akvaryum içerisinde susuz kalmaması için su borularını doğru bir şekilde yerleştirmeniz gerekecektir. Balığı Kurtarmak için oyun başladığında, ”mouse” ile su borularını kontrol edecek ve balığın yer aldığı akvaryuma suyun gitmesini sağlayacaksınız. Böylelikle minik balığımız susuz kalmayacak ve yaşamına sizlerin sayesinde devam edecektir. Haydi mexoyun.com üyeleri, balığı kurtarmak için şimdi görev başına.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık