Bankamatik Soyguncusu

Bankamatik Soyguncusu

İki Kişilik “Bankamatik Soyguncusu” oyunumuzda hızlı bir şekilde yukarıdan akan paraları toplamaya çalışacaksın. Belirlenen miktarı topladığında sonraki bölüme geçebiliyorsun. Sonraki bölüm daha da hızlı olman gerekecek, Oyunumuzu iki kişi olarak da oynayabilirsin. İki kişilik oyunda arkadaşın ile yarışıyorsun, kim daha hızlı bulmaya çalışıyorsunuz. Birinci oyuncu yukarı ok, ikinci oyuncu ise W tuşu ile oyunu kontrol edebiliyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık