Barbie Bebek Bakımı

Barbie Bebek Bakımı

Kız oyunları sevimli güzel bebeği Barbie artık büyüdü Ken ile evlendi ve mutlu bir ailesi var. Barbie ve Ken mutlu evliliklerini bir bebek ile taçlandılar ve barbie güzel bir anne oldu. Ama bebek bakımı oldukça zor ve sizin barbie bebek bakımı için yardımcı olmanız gerekiyor. Sevimli bebeği ağladığı zaman emzirmesi için barbie’nin kucağına almasını sağlayın ve bebeği emzirerek beslenmesini sağlayın. Tatlı bebeğin gazını almak için sırtını ovacak ve ağrıyan karnını geçirmek için gerekli olan şeyleri yapacaksınız. Yani tam manada barbie bebek bakımı konusunda uzman bir anne olmasını sağlayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık