Barbie Bisiklet

Barbie Bisiklet

Barbie Bisiklet sürerek birbirinden hoş kokulu çiçekleri toplamaya çalışıyor. Bisikletinin sepetine çiçeklerini doldurmak isteyen Barbie’nin bisiklet sürerken çok dikkatli olması gerekiyor. Barbie, çiçekleri toplamaya çalışırken karşısına su ve taşlarla dolu alanlar çıkacağı için bu alanlara takılmaması gerekiyor. Aksi taktirde çiçek toplanırken kazanılan puanlar su ve taş engelleri yüzünden puanlarının düşmesine sebep olacaktır. Bu yüzden su ve taşların olduğu alana geldiğin zaman sürdüğün bisiklet ile atlayarak bu engelleri geride bırakabilirsin. Oyunda yüksek puanlar elde ettiğin sürece Barbie’nin bisikletine birşeyler alma imkanın olacaktır. Böylece daha güzel ve göz alıcı bisikletleri sürecek olan Barbie çiçekleri toplarken daha rahat bir sürüş ile çiçekleri toplayabilecektir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık