Barbie Elbise Tasarımcısı

Barbie Elbise Tasarımcısı

Çocuklar en sevdiğiniz bebek oyunu olan Barbie’nin yeni bir tasarım oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunumuzda güzel barbie elbise tasarımcısı’dır ve en güzel kıyafetleri senin yardımın ile tasarlayıp giyecek. Bunun için ekran içerisindeki malzemeleri kullanarak aşamalı olarak elbise tasarlamalısınız, 3 farklı kısımdan oluşan oyunda önce elbise renk deseni seçin sonra barbie’nin üzerine göre kesip biçin, en sonunda makyaj ve saç renginide seçip sunumunuzu yapın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık