Barbie Ev Temizleme

Barbie Ev Temizleme

Kızlar harika bir barbie oyunu sizleri bekliyor, en çok sevdiğiniz karakter barbie şimdi temizlik için yardımınızı bekliyor. Barbie’nin yatak odası çok dağınık ve kirlenmiş, önce çöpler ile elbiseleri ayırt edip uygun kutularına koyun daha sonra odayı temizleyeceğiz. Temizlik bittikten sonra yeni bir bölüm açılacak ve oda’nın duvarlarını boyayarak yeni bir dekor haline getireceğiz. Barbie ile hayalinizdeki dekorasyonu yapın ve tarzınıza göre odayı temizlemesine yardımcı olun.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık