Barbie’nin Sihirli Yüzü

Barbie’nin Sihirli Yüzü

Bir mükemmel Barbie oyununu daha sizlere sunuyoruz. Şimdi Barbie’nin yüzünü boyamak ve çok güzel şekiller vermek bizim parmaklarımızın ucunda. Barbie’nin yüzüne değişik simgeler koyabiliriz ve o simgeleri kalemle veya başka aletlerle boyayabiliriz. Tüm bunları yapmak için “Mouse” yeterli olacaktır. İlk önce Barbie modelinizi seçin. Sonra bir simge modeli seçin. Bir kalem alıp renk renk mürekkeplerden birine batırın ve yeşil yanan noktalara kalemle dokunun. Kalemle her dokunduğunuz nokta kırmızı olacaktır ve başka bir yeşil nokta yanacaktır. tüm noktaları birbirine bağlayıp ortaya çok güzel şekiller çıkarabilirsiniz. İyi oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık