Barbie Sörf Günü

Barbie Sörf Günü

Güzelliği, sempatisi ve kendine gösterdiği özenle her daim oyun dünyasının adından söz ettiren bayan oyun karakterlerinin başında gelen Barbie, kız çocuklarının da en çok sevdiği oyun karakterlerinden biri olan ön planda olmaktadır. İşte bu özellikleri ile Barbie yepyeni bir oyunda yer alarak mexoyun.com üyeleri ile beraber olacaktır. Barbie Sörf Günü oyununda, sörf yapmak için deniz kıyısına gidecek olan Barbie’nin sörf takımını ve sörf kıyafetlerini sizler belirleyeceksiniz. Yapacağınız işlemler için Barbie oyunu başladıktan sonra ekranın sol alanındaki menü kısmından hem sörf takımını hemde kıyafetleri belirleyecek, bu göreviniz için ise ”fare” aracını kullanacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık