Bardak Pota

Bardak Pota

Bardaktan yapılmış potaya topları fırlatarak basket atmaya ne dersin? Oyuna başladıktan sonra bardak şeklinde olan potalara topları fırlatarak bölümleri tamamlamalısın. Bölümlerle oynanan bu oyunda bardaktan potaya eğer basket atmayı başarabilirsen sonraki bölümleride oynamaya hak kazanacaksın. Bu sebeple atışlarını dikkatli yapman, bardak pota adlı basketbol oyununda daha çok puanlar toplamana sebep olabilir. Bölümleri geçtikten sonra zorluk derecesi artacak ve renk renk bardaktan potalar ortaya çıkacak. Senin ise atış yaptığın topun rengi hangi renkse ona göre potaları seçmelisin. Yani kırmızı topları kırmızı potaya atarsan eğer başarılı atış yapmış olacaksın. Eğer yanlışlıkla farklı renkteki potaya atmış olursan alacağın puan düşecektir. Bunun için atış yaptığın topun rengine potayı tutturmak için hızını ve yönünü iyi ayarlamalısın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık