Basket Ustası

Basket Ustası

Uzayda basketbol oynayarak ne kadar iyi basketbol ustası olduğunu herkese kanıtlamak ister misin? Bölümlerle oynanan Basket Ustası adlı beceri ve spor oyununda yapman gereken uzayda bulunan basket potasının içinden basketbol topunu geçirmektir. Oynadığın bölümlerde yıldızlarda olduğu için basketbol topunu attığında top yıldızlara temas ederse eğer oynadığın bölümdeki yıldızlarıda toplamış olacaksın. Ama öncelik olarak basketbol topunu uzayda bulunan basketbol potasının içinden geçirmek olacaktır. Bölümlerle oynanan Basket Ustası adlı beceri ve spor oyununda başarılı olduğun bölümlerde bir sonraki bölümü oynamaya hak kazanacaksın ve böylece uzayda daha çok basket atma fırsatınıda yakalamış olacaksın. Basket Ustası adlı beceri ve spor oyununda en güzel atışları yapabilmek için atış yaparken hızını ve yönünü iyi ayarlaman gerekmektedir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık