Basketbol Yarışı Oyunu

Basketbol Yarışı Oyunu

Basketbol oyunları kategorisinde yer alan bu oyunumuzda Basketbol toplarını potadan geçirmek için zamanla yarışmak gerekiyor. Eğlenceli ve basket severlerin vazgeçemeyeceği bir oyun olan Basketbol yarışı şöyle oynanır. Basket atmaya başlamak için mavi ok ile gösterilen mavi butona basarak topu almanız ve potanın önünden geçen çerçevenin hemen ardından topu göndermeniz gerekiyor. Zekice geliştirilmiş kaliteli grafiklere sahip olan Basketbol Yarışı Oyunu şimdi sitemizde, hemen oynayın!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık