Batman ve Süperman Basket Yarışı

Batman ve Süperman Basket Yarışı

İki süper kahraman bu oyun ile rakip olarak karşımıza çıkıyor, süper bir basketbol turnuvası artık sitemizde. Batman ve Süperman Basket yarışı oyunu şu şekilde oynanır. Öncelikle batman veya süperman’dan bir tanesini seçip oyuna başlıyorsunuz. Son hareket eden potadan basketi geçirmek için en uygun konumdan fareniz ile basıp atışınızı gerçekleştiriyorsunuz. Dilerseniz karakteride fare ile hareket ettirebilir ve en uygun pozisyondan atışınızı yapabilirsiniz.

Harika ve eğlence dolu bir oyun olan Batman Süpermen oyunu ile basketbol konusunda kendinizi geliştirebilir ve aynı zamanda en sevdiğiniz süper kahraman ile oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli spor oyunları kategorisinde yer alan ve karakterleri ile dikkat çeken oyunumuz sadece fare kontrolü ile oynandığı içinde çok kolaydır ve yüksek puan yapmak sadece dikkat gerektirir, hemen oyuna başlayıp karakterinizi seçin ve basket atmaya başlayın. İYİ EĞLENCELER OYUNCULAR

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık