Bayan Keskin Nişancı

Bayan Keskin Nişancı

Bayandan keskin nişancı mı olur demeyin, oyunumuzda yer alacak bu bayan çoğu erkeğe taş çıkartacak ve sizlerde bu oyuna dahil olarak Keskin Nişancı Bayan’ın daha güçlü bir performans sergilemesini sergileyeceksiniz. Oyun başladığında, sizler bayan keskin nişancıyı ”mouse” aracı yardımı ile kontrol edecek ve ”w,s” tuşunu kullanarak sniper silahının zoom özelliğini devreye sokacaksınız. Erkeklerin görevine el atan ve zorlu bir nişan oyununda heyecanı doruk seviyelere çıkartacak olan bayan nişancı karakterimiz ile harika bir savaş oyunu oynayacak ve bu savaştan zafer ile ayrılmak için bayan keskin nişancıyı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık