Bazuka Fırlat

Bazuka Fırlat

Bazukacı asker ülkenin güvenliğini sağlamak için ülkenin güvenliğini tehdid altına alan düşmanlara bazuka fırlatıyor. Sende bazukacı askere yardımcı olarak düşman askerelere bazuka fırlatmaya ne dersin? Beceri oyunlarına yeni eklenen Bazuka Fırlat adlı oyuna başladıktan sonra güvenli yerlere geçmiş olan düşman askerlere bazuka fırlatman gerekecektir. Bazuka Fırlat adlı oyun bölümlerle oynandığı için bir sonraki bölümü oynayabilmek için oynadığın bölümdeki tüm düşman askerlerini öldürmen gerekmektedir. Böylece hem ülkenin güvenliğini sağlamış olacaksın hemde Bazuka Fırlat adlı beceri oyununda bölümleri geçmiş olacaksın. Bölümleri geçerken 3 yıldızla bölümleri tamamlamak için fırlattığın bazukaları düşman sayısıyla aynı tutmalısın. 3 yıldızla tamamladığın bölümlerde tam puan alarak bölümleri en yüksek puanlarla tamamlayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık