Bazukalı Adam 2

Bazukalı Adam 2

Bazukalı Adam oyunları en sonunda gelen istekler karşısında ikinci serisini de oyun dünyasına sunmuş bulunmaktadır. Bazukalı Adam’ın yer aldığı birinci seride olduğu gibi oyun karakterinin bazukası ile beraber önüne çıkan her şeyi yıkmasını ve bu yıkım süresince oyun platformu içerisinde bulunan patlayıcılara da dikkat etmesini sağlayacaksınız. Oyun başladıktan sonra Bazukalı Adam ile platform içerisinde hızlıca ilerlemeye çalışacak ve sonrasında bazukayı kullanarak engelleri aşacak, tehlikelere meydan okuyarak bölümleri tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun süresince Bazukalı Adam’ı ”w,a,s,d” ile hareket ettirecek, ”fare” ile bazukayı kullanarak engelleri aşabileceksiniz. Evet mexoyun üyeleri, Bazukalı Adam 2 ile aksiyon dolu sahnelerin baş kahramanı olmaya hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık