Bebek Kreşi

Bebek Kreşi

Bebek Kreşi işleterek iş yerine giden annelerin bebeklerine sen bakmak ister misin? Bebeklerini canından çok seven anneler geçimlerini sürdürebilmek için çevredeki insanların tavsiyesi üzerine senin kreşini tercih ettiler. Bu sebeple seni öneren insanları mahçup etmemek için kreşe gelen bebeklerle ilgilenmen gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra sana emanet edilen bebekleri en iyi şekilde memnun edebilmek için ihtiyaçlarını karşılamalısın. Bebeklerin ne istedikleri ekranda talimatlarla gösterilecektir ve seninde gösterilen talimatlara uyarak bebek bakımını sürdürmen gerekmektedir. Oyun günlerle oynandığı için başarılı olduğun her bebek bakımı görevini tamamlayacaksın ve ertesi gün yapman görevleri göreceksin. Sürekli bebeklerin bakımını yapacağın bu oyunda hızlı olursan eğer görevlerini daha çabuk tamamlayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık