Bebek Mario

Bebek Mario

Bebek Mario ile dünyanın en eski ve popüler oyunu olan Mario maceralarına devam ediyor. Alışılan mario oyununun biraz farklı versiyonu olan oyun daha zorlu bölümlere sahip. Siz yine mario karakterini yön tuşlarınız ile hareket ettireceksiniz. Altınları toplayarak ilerleyecek ve ekstra güçleri alarak bölümün sonuna ulaşmaya çalışacaksınız. Bu oyunda da diğer mario oyunlarında olduğu gibi amacınız yeni bölümlere geçebilmek ve en sonunda prensesi kurtarmak. Oyun içerisinde sahip olduğunuz özel yetenekleri kullanmak ve hızlanmak için “A” tuşunu kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık