Belle Bakım Günü

Belle Bakım Günü

Kendini bu sıralar oldukça boşlamış olan Belle’nin eski güzelliğine tekrardan kavuşması gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra öncelikle Belle’nin cilt bakımını yapman gerek. Yüzü son zamanlarda sivilcelerle dolan Belle bu durumdan oldukça şikayetçi. Bu yüzden senin bu duruma müdahale ederek oyundaki cilt bakım kremlerini kullanarak cilt bakımını başlatman ve Belle’nin eski güzelliğine kavuşmasını sağlaman gerek. Cilt bakımını yaptıktan sonra güzel bir makyaj ile Belle’nin cildini daha kusursuz bir şekilde gösterebilmen mümkün. En son olarak ise bu bakımın tamamını yapabilmen ve tüm gözlerin sevimli kızımızda olmasını sağlamak için makyaj yapman gerekiyor. Oyunda bulunan birçok malzemeden faydalanarak Belle’nin bakım gününü kusursuz şekilde geçirmesini sağlayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık