Ben 10 Ateş Adam

Ben 10 Ateş Adam

Bu adam harika bir adam, bu adam güçlü bir adam ve bu adam Ben 10 Ateş Adam diyor ve kahramanımız Ben 10 ile beraber zorlu bir savaşa ”selam olsun” diyoruz. Ben 10’un düşmanları ile savaşması için ateş adam kılığına gireceği, sizlerinde ateş adam olarak oyunda yer alacağınız harika bir serüven içerisinde tek yapmanız gereken kahramanımız Ben 10 Ateş Adam’ı doğru bir şekilde savaş alanları içerisinde kontrol ederek bu zorlu heyecandan başarıyla ayrılmasını ve savaşı kazanmasını sağlamak olacaktır. Ateş adam olarak oyun içerisinde ”yön” ve ”boşluk” tuşları oyun kontrollerini sağlamanız için gerekli olan tuş kombinasyonları olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık