Ben 10 Gizli Uzaylılar

Ben 10 Gizli Uzaylılar

Kahramanlar kahramanı Ben 10’un esir kaldığı odadan çıkması için acil yardım gereklidir. Sizler, mexoyun.com üyeleri olarak Ben 10’un kahramanlıklarına kaldığı yerden devam etmesini sağlayacak ve Ben 10’u odadan kurtaracaksınız. Ben 10 Gizli Uzaylılar oyununda, kahramanımızın odadan çıkışı için odada ne kadar uzaylı varsa hepsini bulmanız gerekmektedir. Ben 10 oyununda, odadaki gizli uzaylıları bulmak için ”mouse” ile dikkatlice odayı incelemeniz ve sonrasında bulduğunuz uzaylıları işaretlemeniz gerekmektedir. Ben 10 ile gizlice yürüteceğiniz bu operasyona hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık