Ben 10 Jeep

Ben 10 Jeep

Ben 10’un girmediği savaş, katılmadığı macera ve oynamadığı spor oyununun kalmadığı oyun dünyasında, kahramanımız bu kez araba oyunlarında da söz sahibi olmak için harika bir jeep aracı almıştır. Bu jeep aracı ile zorlu yolların kralı olmak için ilk adımını atacak olan Ben 10’un oyun içerisindeki kontrol uzmanı sizler olacaksınız. Ben 10 Jeep oyununda, usta bir şoför olarak elinizden gelenin fazlasını yapacak ve ”yön” tuşları ile Ben 10’un jeep aracını kullanacaksınız. Sonrasında sınırsız eğlence ve zorlu bir araba oyununun keyfini yaşayarak Ben 10’un araba oyunlarında da bir numara olduğunu göstermiş olacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık