Ben 10 Motor Sürme

Ben 10 Motor Sürme

Kahramanlığıyla ün yapmış olan sevimli çizgi film karekteri Ben 10, bu kez çok farklı bir macera ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda motor almayı düşünen Ben 10 sonunda motorunu aldı ve test sürüşüne çıktı. Hayatında daha önce hiç motor kullanmamış olan Ben 10 ilk denemesi için senden yardım istiyor. Engebeli parkurlarda kaza yapmak istemeyen ben ten’e yardım edersen eğer kaza yapma riskide ortadan kalktığı için sana minnettar kalacaktır. Oyuna başladıktan sonra motor kullanarak bitiş noktasına ulaşmaya çalışırken bir yandan da motor kullanacağın parkurdaki bonusları toplarsan eğer oynadığın bölümleri daha yüksek puanlarla tamamlayabilirsin. Böylece bölümleri başarıyla tamamladığın için sonraki levellerde sana verilecek olan görevleride yapma fırsatın olabilir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık