Ben 10 Zombi Günü

  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
Beğenilme %0

Ben 10 Zombi Günü

192 defa oynandı

Friv oyunumuz Ben 10 Zombi Günü adlı oyunumuzda amacımız zombileri avlamak. Zombiler karşıdan bize doğru yaklaşıyorlar. Yaklaştıkları zaman önümüzde zombilerle aramızdaki engeli yıkmaya çalışıyorlar. Eğer yıkarlarsa Ben10 da ölüyor. Bu yüzden silahımızı sürekli dolu tutup, bize yaklaşan tüm zombileri avlamalıyız. Oyunumuzda yönlendirme için W, A, S, D tuşları ve ateş etmek için fareyi kullanacağız.

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık