Ben10 Amansız Takip

Ben10 Amansız Takip

Ben10’in heyecan verici takip oyunu Amansız Takip’te amacınız, aracı klavyedeki yön tuşları ile doğru hareket ettirip kaza yapmamak ve takip ettiğiniz düşmanları fareniz yardımı ile ateş ederek ortadan kaldırmak. Taramalı tüfeğe sahip olan Ben10, farenin sol tuşuna basılı tuttuğunuz zaman düşmanları taramaya başlar. Böylelikle onlardan daha erken kurtulabilirsiniz. Yoldayken, bulunduğunuz şeritte öncelikle tehlike işareti belirir. Eğer şeritten ayrılmazsanız kaza yaparsınız. Dikkatli olursanız, bölümleri kolaylıkla geçebilir, Ben10’i hayatta tutarsınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık