Ben10 Anahtar Peşinde

Ben10 Anahtar Peşinde

Bir çeşit görev için bir kaç anahtar toplaması gereken Ben10, sizden yardım istiyor. Her bölümde hedef olarak belirtilen anahtara ulaşmak için, fareniz ile basamak oluşturuyorsunuz. Ancak ilerleyen bölümlerde, yukarıdan yağan ateş parçaları, kurduğunuz basamakları yok ediyor. Bunun için çeşitli şekillerde stratejiler kurarak anahtara ulaşmalısınız. Anahtara ulaşırken, sarı renkteki altınları toplamayı unutmayın. Ben10 ile birlikte çıkacağınız bu eğlenceli macerada iyi şanslar dileriz!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık