Ben10 Fireman

Ben10 Fireman

Ben10 Fireman oyunumuzda Dünyamız meteor yağmuruyla karşı karşıya kalmış durumda. Kahramanımız Ben10 meteorları parçalayarak Dünyamızı kurtarmaya çalışıyor. Amacımız meteorlardan kaçmak değil onları yok etmek. Engellerde de dikkatli olmalısınız. Oyunumuzda Ben10’u ok tuşları ile yönlendirip, X ve Z tuşlarını beraber kullanarak Heatblast olup meteorları düşmeden parçalayacaksınız. Engelleri aşmak için ise X tuşu ile Ghostfreak olabilirsiniz. Ateş için ise boşluk tuşunu kullanacaksınız. Oyunda kalan ateş ve sağlık durumunuzu yukarıdaki kırmızı-yeşil alandan takip edebilirsiniz. Can yüklemek için iksirleri kaçırmayın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık