Ben10 Voleybol Oyunu

Ben10 Voleybol Oyunu

Çizgi film dünyasının macera perest kahramanı Ben10 yeni bir oyun ile sitemizde. Bu oyunumuzda kahramanımız ben10 ile keyifli bir voleybol oyunu oynayacağız. Kahramanımız Ben tennyson karşısındaki sporcu ile voleybol oyunu oynuyor, fareniz ile ileri geri yaparak karakteri hareket ettirin, kendi sahanız içerisinde voleybol topuna yalnızca üç kere kafanız ile vurabiliyorsunuz bu yüzden en kısa sürede topu kendi sahanızdan çıkarmanız gerekiyor.

Rakibinizde sizin gibi 3 kere vurma hakkına sahip o yüzden topu en zor karşılayacağı alana gönderin ve puan kazanın, kendi sahanızda kaybettiğiniz her topta puanınız düşecektir bu yüzden dikkatli bir şekilde oyunu oynarsanız başarılı bir şekilde bitirebilir ve yeni oyunlar ile hemen tanışabilirsiniz iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık