Big Farm

Big Farm

Facebook üzerinde oldukça yaygınlaşan ve geçtiğimiz yaza damga vuran bir oyun olan Big farm yani Büyük Çiftlik oyunu artık sitemizde.Online çiftlik kurarak oynanılan bu oyun hiç oynamadı iseniz sizinde çok hoşunuza gidecek ve hatta bilgisayarın başından kalkmak istemeyeceksiniz. Goodgame Big farm şu şekilde ; Öncelikle bir çiftlik kurup kendi istediğiniz ismi verip yönetmeye başlıyorsunuz. Daha sonra Big Farm içerisinde yer alan malzemeleri kullanarak çiftliğinizdeki ürünleri yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Yetişen meyve, sebze ve çiftlik hayvanlarını dilerseniz satıp para kazanabilir ve Büyük bir Çiftlik haline getirebilirsiniz. Bölümler ilerledikçe daha profesyonel oynamaya başlar ve makinalar, traktörler alarak çiftlik işlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık