Boksör Mario

Boksör Mario

Süper kahramanımız mario Boksör olarak ringe çıkıyor, karşısında oldukça zorlu bir rakip var ve sağlam aparkartlar ile mario’yu epey sallamış durumda.Şimdi kontrolü ele alıp Boksör Mario rakibine karşı güçlü bir hale getirmemiz gerekiyor.Yumruklarını konuştur ve mario’nun 1. olmasını sağla!

Boksör Mario Nasıl Oynanıyor?

Mario’yu hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz, rakibin sert yumruklarından korunmak için D tuşuna basarak savunma yapabilir, A tuşu ile Sağ yumruğu, S ile Sol yumruğunuzu kullanabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık