Boksör Zombiler

Boksör Zombiler

Her zombi oyununda olduğu gibi bu zombi oyununda da tehlike dolu sahneler boy gösterecek ve her tehlikeli sahnenin içerisinde sizler olacaksınız. Boksör Zombiler oyununda, sokakları gezerek karşınıza çıkan zombileri dövmeye çalışacaksınız. Tabi bu durumda zombilerde sizlere karşılık vermek isteyecek ve ortalık bir anda savaş alanına dönecektir. Bu savaş alanından sağ çıkmak için oyun karakterinizi iyi bir şekilde sokaklarda yönlendirmeli ve ”j,e” tuşları ile saldırılarınızı ve korumalarınızı kontrol etmelisiniz. Ayrıca yön tuşu ile oyun karakterinizi Boksör Zombiler oyununda kontrol edecek, ”boşluk” tuşu ile silahınızı kullanarak sokaktaki zombilere ateş edeceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık