Boks Şampiyonu

Boks Şampiyonu

Büyük bir boks şampiyonu oyunu ile karşınızdayız, oyuna başlamadan önce şampiyon boksör için bir stil oluşturun mesela saç tarzını değiştirin veya kel yapın, eldiven ve şort renklerini seçin kendinizce en uygun olanı bulduktan sonra müsabakaya başlayın. Ring’de rakibimizin yumrukları karşısında savunma yapıp boşluklarında ise yumruklarınızı konuşturup oyunu kazanmanız gerekiyor. Yön tuşları ve CTRL tuşu ile oyunu kontrol edebilir ve oyuncunun yumruklarını kullanabilirsiniz. Savunma yaparken ise boşluk tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır, bol eğlenceler keyifli oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık