Bomba Uzmanı

Bomba Uzmanı

Bomba Uzmanı oyunumuzda amacımız canavarların yakınlarına bombalar yerleştirip onları imha ederek ilerlemek. Bombalarınızla duvarları da patlatabilirsiniz. Önemli olan canavarlarla temas etmemek. Eğer temas ederseniz bir canınızı kaybedersiniz. Oyunda verilen sürprizleri de toplamayı unutmayın. Örneğin hızlı yürüme veya güç yeleği gibi ek özellikleri bu sürprizleri toplayarak kazanabilirsiniz. Oyunumuz yön tuşları ile kontrol ediliyor. Bomba koymak için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık