Boyalı Yarış

Boyalı Yarış

Rakiplerimiz ile birlikte çok çetin bir yarışın içindeyiz. Bu yarıştı kaybetmeye tahammülümüz yok. Bu yüzden rakiplerimizi geçebilmek için elimizden gelen her şeyi yapmak zorundayız. Arabamızda rakiplerimizi durdurması için özel olarak bulunan renkli top fırlatıcı sayesinde rakiplerimizi geçmek biraz daha kolay olabilir. Ama hemen sevinmeyin çünkü bu silahtan onlarda da olacak bu yüzden bizde tehlike altındayız. Rakiplerimizi geçerken onları her zaman vurmalı ve hiç bir zaman yavaşlamamalıyız. Oyunumuzu “YÖN TUŞLARI,Z,X ve SPACE” ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık