Büyük Operasyon

Büyük Operasyon

Büyük operasyon oyunu online olarak bir çok oyuncu ile oynana bilen heyecan verici bir silahlı savaş oyunudur. Düşman birliklerinin içine sızıp askeri alan içerisinde tek başınıza hareket edeceksiniz. Elinizdeki silahınız ile çıkış noktasına doğru hızla ilerlemeniz gerekiyor. Karşınıza düşman birliklerinden komandolar çıkacak ve onlar ile savaşacaksınız. Savaşı kazanmak ve ölmeden devam etmek için çok hızlı olmanız gerekli. Çünkü düşman sayıca sizden çok üstün durumda atlayıp zıplayıp düşmanın ateşinden kaçmalı ve var gücünüz ile onları öldürmek için ateş etmelisiniz.

Operasyonlara devam edebilmek için bölgede bulunan düşmanların tamamının yok edildiğinden emin olmanız şart. Böylece öldürdüğünüz kişilerden puanlar kazanacak ve yeni bölümler öncesi silahınızı yükseltip devam edeceksiniz. Yeni silahlar gücünüze güç katacaktır. Oyunu “W,A,S,D” tuşları ile yönlendirip “fare” ile düşmana ateş edeceksiniz. Büyük Operasyonu ölmeden tamamlayarak en iyinin kim olduğunu gösterebilir ve bu harika savaş oyununun kazananı siz olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık