Çağlar Boyu Savaş

Çağlar Boyu Savaş

Çağlar boyu savaş mağaralar arasında gerçekleşen büyük bir savaş oyunu. Bu oyunda amacınız mağaralarınızı korumak ve düşmanları yok ettikçe oyun paraları kazanarak hem yeni nesneler, dinazorlar ve askerler almak.Diğer mağaralardan gelen savaşçılara karşı mağaranızı korumak için en doğru hamleleri yapmanız gerekiyor. Toplam 5 farklı çağdan oluşan bu oyunda çağ atlamak için tüm düşmanları yok etmeniz gerekiyor.

Puanlar kazanmaya başladıkça yeni bir çağa geçebilmek için silah satın alabilir veya Mağara önüne Savunma kuleleri inşa edebilirsin. Özel silahları ve birçok farklı donanımı ile çok keyifli bir oyun olan Çağlar Boyu Savaş hemen oynabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık