Canavar Araba

Canavar Araba

Canavar araba yine pistlerin tozunu attırmak için geri dönüyor ve bu kez canavar araba herzamankine göre daha çok iddialı. Canavar araba adlı araba oyununa başladıktan sonra canavar arabayla çok zor şekilde dizilmiş engellerden geçmeli ve bölüm sonuna ulaşmalısın. Böylece canavar araba gücünü eskidende olduğu gibi herkese gösterecek ve yeryüzünün en güzel arabası olduğunu kanıtlayacaktır. Canavar araba adlı araba oyunu bölümlerle oynandığı için bölüm içerisindeki engelleri geçmeli ve bir sonraki bölümü oynayabilmek için süre bitmeden ulaşmalısın. Oyun süreyle oynandığı için süre sorunu yaşamaman için hızlı hareket etmen gerekiyor. Canavar araba adlı oyunda kullanacağın araçla daha hızlı gitmek istersen eğer nitroyu kullanman yeterli olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık