Canavar Yapbozu

Canavar Yapbozu

Parçalara ayrılmış olan canavarın parçalarını birleştirerek tek parça haline getirmek ister misin? Soyu tükenmekte olan canavarın tek parça olarak incelenmesi için birleştirme işleminin yapılması gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra hızlı şekilde canavarın parçalarını birleştirebilirsen eğer alacağın bonus puanı daha da fazla olacaktır. Bu yüzden elinden geldiğince hızlı davranarak oyundaki parçaları sürükleyerek canavara götürmelisin. Yaptığın her doğru hamle ile görevini bitirmeye bir o kadar yaklaşacaksın ve incelenecek olan canavar için araştırmalar yapılacak. Eğer sürüklediğin parça doğru ise canavara eklenecek ve görevini başarıyla tamamlaman için bütün parçaları tamamlaman gerekmektedir. Bakalım soyu tükenmekte olan ve incelenmesi gereken canavarın parçalarını ne kadar sürede birleştirmeyi başarabileceksin?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık