Canavar Kamyon Cadı Avcısı

Canavar Kamyon Cadı Avcısı

Canavar kamyon karanlık bir gecede yolculuğa başladı. Bu gece cadılar bayramı ve etraf cadılar, zombiler ve hayaletler ile dolu canavar kamyon ilerlerken cadıları avlamak zorunda. Yön  tuşlarını kullanarak ileri geri gidebilir ve aracı düzgün kullanabilirsiniz. D tuşu ile karşınıza çıkan canavarları, cadı ve zombileri ateş ederek yok edin. Space tuşu ile engeller karşısında kolayca ilerleme sağlarsınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık