CANDY CRUSH SAGA

CANDY CRUSH SAGA

Candy Crush Saga yani Şeker patlatma oyunu en çok bilinen ve oynanan bir oyun olarak oyun tarihine adını yazdırmıştır.Şekerlemeleri yok ederek oynanan bu oyunun nasıl oynandığını söylemek gerekirse, şekerci dükkanındaki şekerlerin aynı renkte olanlarını yan yana veya üst üste getirerek yok etmelisiniz.3 sıra şekerlemeler normal puan kazandırırken eğer 4’lü olarak getirirseniz puanlarınız daha da artar.Başarı ile biten oyundan sonra ilerki bölümlere geçer ve ilerledikçe daha zorlu bölümlerde oynarsınız.Candy Crush Saga zorlandığınız anlarda kullanacağız yardımcıları ilede son derece keyiflidir ve bu yüzden olsa gerek en güzel oyunlar kategorisinde yer almaktadır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık