Canterlot Savunması

Canterlot Savunması

My Little Pony Canterlot Savunması  karşınızdayız. Krallığınıza Canterlot diyarın büyük bir saldırı gerçekleştiriliyor. Favori Kahramınınız ile Canterlot savunması için görev almalısınız. Canterlota saldırı düzenleyen yaratıkların etkisiz hale getirilmesi için topun başına geçip atışlarınızla onları püskürtmelisiniz. Top atışları için Space tuşu ve ya Mouse’unuzu kullanabilirsiniz.Mouse ile topu yönlendirebilirsiniz.Oyun 20 bölümden oluşmaktadır.Her aşamada 4 farklı kutudan topladığınız puanlara göre zaman, tamirat, güç ve ekstra silah gibi özellikleri satın alabileceksiniz.Bakalım 20 aşamayı tamamlayıp tüm kötü canlıları yok edebilecek misiniz ? Play butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık