Çift Katlı Otobüs Park Etme

Çift Katlı Otobüs Park Etme

Yüksek katlı bir otobüs park etmek çok zordur, bu oyunumuzda çift katlı otobüsü şehrin içinde sürüş yaptıktan sonra park ediyoruz. Büyük bir adrenaline sahip bu yeni 3d oyun ile park etme yeteneklerinizin tamamını ortaya çıkaracaksınız. Yol üzerinde gösterilen park yerlerine diğer araçlar ve yayalara çarpmadan otobüsü park etmeye çalışın yön tuşlarını kullanarak bu dev otobüsü ileri geri hareket ettirebilirsiniz. Harika grafiklere sahip 3d çift katlı otobüs ile şehrin altını üstüne getirecek ve bu büyük eğlenceye ortak olacaksınız, mexoyun.com olarak iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık