Çiftlik Koruma

Çiftlik Koruma

Çiftliğe eklenen korkutucu adam maketi ne yazık ki domuzları kaçırmaya yetmiyor. Son zamanlarda sayıları iyice artan domuzları bir an önce çiftlikten uzaklaştırmak için onlara sebze fırlatman ve sersemlettikten sonra domuzları öldürerek çiftliğini koruma altına alman gerekiyor. Bu eğlenceli çiftlik oyununa başladıktan sonra yaklaşmakta olan domuzları çiftliğe zarar vermeden attığın sebzeler ile öldürmen gerekmektedir. Böylece korumakta olduğun çiftlik domuz saldırısına uğramadığı için bozulmayacaktır. Bölümlerle oynanan bu oyunda eğer oynadığın bölümün içerisinde çiftliğe saldırı planı kuran tüm domuzlar öldürülürse sende bir sonraki levele geçme şansı yakalayacaksın. Leveller arttıkça domuzların sayısıda artacaktır ve çiftliği koruyabilmen için bölümdeki tüm domuzları bir şekilde öldürmen gerekecektir.

Oyunu Oyna
BENZER OYUNLAR

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık